De toneelvereniging Kink Kank Hoorn ontstaat in 1948 uit de Sint-Genesiusgilde die al in 1904 haar eerste voorstellingen had gegeven. Het eerste stuk dat ze brengen onder de nieuwe naam ‘Kink Kank Hoorn’ is ‘Antje’.
De toneelvereniging neemt meerdere keren deel aan toneeltornooien en ‘Het Landjuweel’, maar ook aan de Gouwdagen. In de jaren 1960 en 1970 maakt de toneelvereniging een moeilijke periode door. Maar Kink Kank Hoorn blijft niet bij de pakken zitten. Er worden nieuwe, jonge spelers aangesproken en Kink Kank Hoorn kent een nieuwe start.
Met het voorzitterschap van Hugo Devos en Martine Linthout komen de gloriejaren van weleer terug. Alle genres worden een uitdaging.
De spelers, de regisseurs en de souffleurs, de decorploeg, de mensen van de rekwisieten en de bar… Iedereen werkt met heel veel inzet en plezier om alles tot een goed einde te brengen. Met als dank het applaus van de kijkers. Want zonder publiek is er ook geen toneel.
Contactgegevens
Koninklijke Toneelvereniging Kink Kank Hoorn
0475 55 50 61
Voorzitter
Bart Devos
devba94@gmail.com
Secretaris
Ellen Hoorne
hoorneellen@gmail.com