Gemeente De Panne

Culturele verenigingen

Voor alle inlichtingen omtrent het culturele verenigingsleven in De Panne kunt u steeds terecht bij de Karine Veranneman van de dienst Cultuur.

058-42 97 33 
karine.veranneman@depanne.be 

VERENIGING CONTACT ADRES TELEFOON GSM E-MAIL
Club 50 Voorzitter Roland Florizoone Groene Biezenlaan 15 8660 De Panne 058-42 04 04   roland.florizoone@telenet.be
Club 46 Voorzitter Staf Meeze Kasteelstraat 53 8660 De Panne 058-41 51 19 0473-51 80 19  
Davidsfonds de Panne-Adinkerke Voorzitter Jaak De Muelenaere Zeelaan 113/501 8660 De Panne 058-62 37 75 / jaak@mkso.be
  Secretaris Herman Calcoen Egelantierlaan 8 8660 De Panne 058-41 30 80   herman.calcoen@telenet.be
De Bonte Meiden Voorzitter Nathalie Vermeersch Merelpad 16         8660 De Panne      
De Rudetten Voorzitter Sandra Claeys Landbouwersstraat 21 8660 De Panne / /  
  Secretaris Katrien Caeyzeele K. Tegethofflaan 9 8660 De Panne     katrien.caeyzeele@depanne.be
Evangelische Kerk Eben Haëzer   Ambachtstraat 35
8660 De Panne
     
  Voorzitter Joseph Debruyne Witte Brigadelaan 23 8620 Nieuwpoort 058-23 75 65 /  
Filatelievereniging Leopold 1 Voorzitter Lucien Bauwen Moeresteenweg 11 058-41 48 63 /  
Gezinsbond Adinkerke Voorzitter Chris Vandenberghe Dorpsstraat 2 8660 Adinkerke 058-42 14 14 / apotheek@apovdb.be
  Secretaris Steven Vandenberghe   058-31 37 61 0496-16 17 29 steven@cibusnv.be
Gezinsbond De Panne Voorzitter Norbert Becue Duinenstraat 33 8660 De Panne 058-41 16 81 / becue.norbert@scarlet.be
  Secretaris Rosette Mus   058-41 31 17   rosettemus@hotmail.com
IPA Westhoek Voorzitter Luc Haedens Brouwersstraat 19/1 8660 De Panne 058-42 13 18   luchaedens@skynet.be
Femma Adinkerke Voorzitter Elisabeth Clarysse Stationsstraat 21 8660 Adinkerke 058-41 44 91    
  Secretaris Magda Devacht       magda.devacht@telenet.be
Koninklijke Toneelvereniging Kink Kank Hoorn Voorzitter Marc Hauspie Egelantierlaan 11 8660 De Panne / 0491-73 93 80 marc@hacon.be
  Secretaris Julie De Cuman Egelantierlaan 17 8660 De Panne   0473-73 29 34 julie@dunimmo.be
Koninklijke Harmonie Nu of Nooit Voorzitter Etienne Woestijn Veurnestraat 89 8660 De Panne 058-41 20 14 /  
KVLV Adinkerke Voorzitter Ludwine Depoorter Kromfortstraat 25 8660 Adinkerke 058-41 19 22 /  
  Secretaris Patricia Duthoo Koekuitstraat 18 8660 De Panne 058-42 06 40 0472-78 43 71 patricia.duthoo@skynet.be
Markant Voorzitter Lutgarde Van Bladel Zeelaan 34 8660 De Panne 058-41 24 33   Lutgarde.vanbladel@zakenkantoor-luyssen.be
Orde van de Beren Voorzitter Louis Raymaekers Brouwersstraat 1/1 B4A 8660 De Panne   0497-42 85 06 louis.raymaekers@telenet.be
Carnavalzotten Kort en Goed Voorzitter Roland Donckers Ollevierlaan 68/0101 8660 De Panne   0487-48 90 49 kortengoed@hotmail.com
  Secretaris Ingrid Hette J. Demolderlaan 36 8660 De Panne      
Panneboot P1 Voorzitter Maurice Velghe Kasteelstraat 47 8660 De Panne 058-41 15 94 / maurice.simonne@skynet.be
Seaside Revisited Voorzitter Filip Catteeuw De Pannelaan 33 8660 Adinkerke 058-41 14 05 /  
VIVA-SVV De Panne-Adinkerke Voorzitter Fernande Vandooren D. Boutslaan 7 8670 Koksijde 058-51 80 30 /  
Dorpsraad Adinkerke Voorzitter Willy Zoete De Mikke 21 8660 Adinkerke 058-41 47 12   willy.zoete@skynet.be
Vrienden van Hllohovec Voorzitter Eric Moerman Smekaertstraat 25 8660 De Panne 058-41 14 48   eric_moerman@telenet.be