Gemeente De Panne

Samenstelling: wie zetelt in de GeCoRo?

Voorzitter

Eddy Deboyser

Leden:

Caroline D’Haveloose (Deskundige)
Philippe Versyp is plaatsvervangend deskundige voor Caroline D’Haveloose

Etienne Dezeure (Deskundige)
Pascal Demuysere is plaatsvervangend deskundige voor Etienne Dezeure

Koen Verschoore (Natuurpunt afd. Westkust)
Catherine Sergooris is plaatsvervanger Natuurpunt voor Koen Verschoore

Fréderic Delrive (C.I.B. Vlaanderen)
Anthony Pinson is plaatsvervanger C.I.B. Vlaanderen voor Fréderic Delrive

Sophia Bouaïssi (UNIZO)
Wouter Destoop is plaatsvervanger UNIZO voor Sophia Bouaïssi

Ann-Sophie Decroos (Boerenbond)
xx is plaatsvervanger Boerenbond voor Ann-Sophie Decroos

Georges Devacht (Algemeen Christelijk Vakverbond)
Peter Debaenst is plaatsvervanger A.C.V. voor Georges Devacht

Yves Vanthuyne (Culturele Raad)
Brigitte Berten is plaatsvervanger Culturele Raad voor Yves Vanthuyne

Marc Vanzeebrouck (HoReCa De Panne)
xx is plaatsvervanger HoReCa De Panne voor Marc Vanzeebrouck

Julie De Cuman (Kink Kank Hoorn)
Ingrid Hoste is paatsvervanger Kink Kank Hoorn voor Julie De Cuman

 

Contact

Omgeving & Ruimtelijk Beleid

adres

Zeelaan 21
8660 De Panne

 

tel.
058-42 97 79
e-mail
omgeving@depanne.be
vcard
Digitaal visitekaartje

Openingstijden

Van maandag tot en met vrijdag van 09.00u tot 12.00u.

De dienst is gesloten op volgende dagen:

1 januari 2019
2 januari 2019: gesloten
21 april 2019
22 april 2019
1 mei 2019
30 mei 2019
9 juni 2019
10 juni 2019
11 juli 2019
21 juli 2019
15 augustus 2019
1 november 2019
2 november 2019
11 november 2019
15 november 2019
25 december 2019
26 december 2019