Gemeente De Panne

Pannehotelbon

productpagina.jpg

Tijdens het gezellige herfst – en winterseizoen komen uitwaaien aan zee?

Dat kan met je vrienden, familie of romantisch met z’n twee. 

Proeven van een heerlijke keuken, genieten van de natuur, een lekker aperitiefje, gezellig shoppen of de wilde avonturier in jezelf loslaten… In De Panne kan het allemaal.

Kom zelf ontdekken wat De Panne jou te bieden heeft. Boek voor 30 juni minstens 2 overnachtingen voor de periode van 1 oktober tot en met 31 maart en ontvang een Pannehotelbon ter waarde van 50 euro!

Lees verder voor meer informatie en de voorwaarden. 

De Pannehotelbon is het derde initiatief dat door het lokaal bestuur op poten werd gezet om de lokale handelaars te ondersteunen.

Per kamer die rechtstreeks via het logiesverstrekkend bedrijf gereserveerd en betaald is, biedt het lokaal bestuur 1 Pannehotelbon aan die omgezet wordt in 5 cadeaucheques van 10 euro op naam van de persoon die gereserveerd heeft.

Deze cheques kunnen zowel besteed worden in het logiesverstrekkend bedrijf zelf (met uitzondering van de overnachting en het ontbijt) als bij de lokale handelaars die deelnemen aan het systeem van de Pannebon en Pannebon Xtra.

Hoe werkt het?
  • Boek vóór 30 juni 2020 een verblijf van minstens 2 overnachtingen, rechtstreeks bij een deelnemend logiesverstrekkend bedrijf, tussen 1 oktober 2020 en 31 maart 2021 (behoudens de Vlaamse schoolvakanties).
  • Bij aankomst krijg je als gast cadeaucheques op naam ter waarde van 50 euro
  • Ruil je cadeaucheques in bij deelnemende handelaars die vermeld staan op www.depanne.be/pannebon
Bij welke hotels kan ik mijn verblijf boeken en mijn Pannehotelbon ontvangen?
Naam Hotel  Straat + nummer  Website  Mailadres 
Vakantiehuis Oyenkerke De Pannelaan 33G001 www.oyenkerke.be info@oyenkerke.be 
Vakantiehuis Oyenkerke De Pannelaan 35 www.oyenkerke.be info@oyenkerke.be 
Vakantiehuis Oyenkerke De Pannelaan 33G001 www.oyenkerke.be info@oyenkerke.be 
Hotel Donny Donnylaan 17 www.hoteldonny.com info@hoteldonny.be
Hotel La Terrasse Zeelaan 204 www.hotel-laterrasse.be info@hotel-laterrasse.be
Ibis De Panne Zeelaan 2 all.accor.com/hotel/8131 H8131@accor.com
Hotel Maxim Toeristenlaan 7   info@hotelmaxim.be
Hotel Cajou Nieuwpoortlaan 42 www.cajou.be info@cajou.be 
Hotel Sfinx Sloepenlaan 10 www.hotelsfinx.be hotelsfinx@skynet.be  
C-Hotels Continental Duinkerkelaan 11 www.continentalhotel.be info@continentalhotel.be
Bed & Breakfast Esprit de Mer Visserslaan 10 www.espritdemer.be info@espritdemer.be 
Hotel Cecil  Markt 13-14 www.hotelcecil.be info@hotelcecil.be 
Hotel Ambassador Duinkerkelaan 43 www.hotelambassador.be info@hotel-ambassador.be 
Hotel Aan zee Markt 6 www.aanzeehotel.be info@aanzeehotel.be
Hotel Iris Duinkerkelaan 41 www.hotel-iris.be info@hotel-iris.be 
B&B Villa Bon Papa  A. Dumontlaan 5 www.villabonpapa.be mail@villabonpapa.be
Ara Dune Hotel  Duinhoekstraat 164 www.ara-hotel.be info@ara-hotel.com
Guest House 't Zeetje  Kasteelstraat 35 www.tzeetje-guesthouse.com reservatie.tzeetje@gmail.com
 
Wanneer kan ik mijn Pannehotelbon inruilen?

Je kan jouw Pannehotelbon inruilen tussen 01/10/2020 en 31/03/2021.

Nog vragen?

Op www.depanne.be/pannebon kan je meer informatie vinden over de Pannebon en de Pannebon Xtra.

Heb je nog vragen of opmerkingen? Contacteer dan de dienst Lokale Economie. Zij helpen je met plezier verder.

Contact

Lokale Economie

adres

Zeelaan 21
8660 De Panne

 

tel.
058-42 97 21
e-mail
lokale.economie@depanne.be
vcard
Digitaal visitekaartje

Openingstijden

Van maandag tot en met vrijdag van 09.00u tot 12.00u.

De dienst is gesloten op volgende dagen:

1 januari 2019
2 januari 2019: gesloten
21 april 2019
22 april 2019
1 mei 2019
30 mei 2019
9 juni 2019
10 juni 2019
11 juli 2019
21 juli 2019
15 augustus 2019
1 november 2019
2 november 2019
11 november 2019
15 november 2019
25 december 2019
26 december 2019