Gemeente De Panne

Culturele verenigingen

Voor alle inlichtingen omtrent het culturele verenigingsleven in De Panne kunt u steeds terecht bij Karine Veranneman van de dienst Cultuur.

058-42 97 33 
karine.veranneman@depanne.be 

Vereniging Voorzitter Secretaris
Carnavalzotten Kort en Goed Roland Donkers
Ollevierlaan 68/0101
8660 De panne
0487-48 90 49
kortengoed@hotmail.com
Ingrid Hette
J. Demolderlaan 36
8660 De Panne
Club 46 Staf Meeze
Visserslaan 2/303
8660 De Panne
058-41 51 19
 
Club 50 Roland Florizoone
Groene Biezenlaan 15
8660 De Panne
058-42 04 04
roland.florizoone@telenet.be
 
Davidsfonds De Panne - Adinkerke Jaak De Mûelenaere
Zeelaan 113/501
8660 De Panne
058-62 37 75
jaak@mkso.be
www.davidsfonds.be
Herman Calcoen
Egelantierlaan 8
8660 De Panne
058-41 30 80
herman.calcoen@telenet.be
De Bonte Meiden Nathalie Vermeersch
Merelpad 16
8660 De Panne
058-41 35 28
 
Dorpsraad Adinkerke Willy Zoete
De Mikke 21
8660 Adinkerke
058-41 47 12
 
Evangelische Kerk Eben Haezer Daniël Provoost
Ambachtstraat 35
8660 De Panne
058-23 76 42
www.vegchristelijkekerkdepanne.be
 
Filatelievereniging Leopold I Bernard Ryngaert
Ranonkelstraat 12
8670 Koksijde
058-52 03 93
BNR.RYNGAERT@telenet.be
www.leopold1depannepostzegelclub.be
 
Gezinsbond Adinkerke Rik Bervoet
Nieuwstraat 16
8660 Adinkerke
058-41 19 41
rik.bervoet@skynet.be
www.gezinsbond.be
Steven Vandenberghe
Veldstraat 35
8660 Adinkerke
058-31 37 61
0496-16 17 29
steven@cibusnv.be
Gezinsbond De Panne Norbert Becue
Duinenstraat 33
8660 De Panne
058-41 16 81
becue.norbert@scarlet.be
www.gezinsbond.be
Rosette Mus
Acacialaan 29
8630 Veurne
058-41 31 17
rosettemus@hotmail.com

Koninklijke Toneelvereniging Kink Kank Hoorn Ingrid Hoste
Hanssenslaan 9
8630 Veurne
0477-67 72 63
kinkkankhoorn@hotmail.com
www.kinkkankhoorn.be
Ellen Hoorne
Kerkstraat 27C bus 301
8620 Nieuwpoort
0495-46 66 18


Koninklijke Harmonie Nu of Nooit Etienne Woestijn
Veurnestraat 89
8660 De Panne
058-41 20 14
 
KVLV Adinkerke Ludwine Depoorter
Kromfortstraat 25
8660 Adinkerke
058-41 19 22
Brigitte Wallays
Klokhofstraat 46
8660 Adinkerke
058-31 12 79
wallays.brigitte@gmail.com
Markant Michele Berquin
Groene Biezenlaan 25
8660 De Panne
0478-48 28 47
michele.berquin@telenet.be
www.markantvzw.be
 
Orde van de Beren Edwin Eloy
Ollevierlaan 26 B301
8660 De Panne
0477-31 54 35
edwin.eloy@skynet.be
 
Panneboot P1 Eric Deflo
Kasteelwijk 62
8660 Adinkerke
058-41 29 46
eric.deflo@scarlet.be
 
Seaside Revisited Filip Catteeuw
De Pannelaan 33
8660 Adinkerke
058-41 05 97
0472-50 94 32
filip.catteeuw@gmail.com
 
VIVA-SVV De Panne - Adinkerke Denise Allemeesch
Ollevierlaan 6 B104
8660 De Panne
0486-16 52 04
www.viva-svv.be
 
Vrienden van Hlohovec Eric Moerman
Smekaertstraat 25
8660 Adinkerke
058-41 14 48
eric_moerman@telenet.be
 

Contact

Cultuur

adres

Zeelaan 21
8660 De Panne

tel.
058-42 97 53
e-mail
cultuur@depanne.be
vcard
Digitaal visitekaartje

Openingstijden

Door de coronamaatregelen werken we momenteel met een minimale dienstverlening.

Voor dringende zaken kunt u ons steeds van maandag tot en met vrijdag van 09.00u tot 12.00u telefonisch of via mail bereiken binnen de normale openingsuren. Kom NIET naar het gemeentehuis.

Voor updates rond het coronavirus in De Panne, ga naar www.depanne.be/coronavirus.

De dienst is gesloten op volgende dagen:

- 5 april 2021
- 1 en 2 mei 2021
- 13 mei 2021
- 24 mei 2021
- 21 juli 2021
- 15 augustus 2021
- 1 en 2 november 2021
- 15 november 2021
- 24 december 2021 (nm)
- 25 en 26 december 2021