Gemeente De Panne

Culturele verenigingen

Voor alle inlichtingen omtrent het culturele verenigingsleven in De Panne kunt u steeds terecht bij Karine Veranneman van de dienst Cultuur.

058-42 97 33 
karine.veranneman@depanne.be 

 

Vereniging Voorzitter Secretaris
Carnavalzotten Kort en Goed Roland Donkers
Ollevierlaan 68/0101
8660 De panne
0487-48 90 49
kortengoed@hotmail.com
Ingrid Hette
J. Demolderlaan 36
8660 De Panne
Club 46 Staf Meeze
Kasteelstraat 53
8660 De Panne
058-41 51 19
 
Club 50 Roland Florizoone
Groene Biezenlaan 15
8660 De Panne
058-42 04 04
roland.florizoone@telenet.be
 
Davidsfonds De Panne - Adinkerke Jaak De Mûelenaere
Zeelaan 113/501
8660 De Panne
058-62 37 75
jaak@mkso.be
www.davidsfonds.be
Herman Calcoen
Egelantierlaan 8
8660 De Panne
058-41 30 80
herman.calcoen@telenet.be
De Bonte Meiden Nathalie Vermeersch
Merelpad 16
8660 De Panne
058-41 35 28
 
Dorpsraad Adinkerke Willy Zoete
De Mikke 21
8660 Adinkerke
058-41 47 12
dorpsraadadinkerke@skynet.be
www.dorpsbelang.be
 
Evangelische Kerk Eben Haezer Daniël Provoost
Ambachtstraat 35
8660 De Panne
058-23 76 42
www.vegchristelijkekerkdepanne.be
 
Femma Adinkerke Elisabeth Clarysse
Stationsstraat 21
8660 Adinkerke
058-41 44 91
0477-98 18 95
clarysse@hotmail.be
www.femma.be
 
Filatelievereniging Leopold I Lucien Bauwen
Moeresteenweg 11
8660 Adinkerke
058-41 48 63
www.leopold1depannepostzegelclub.be
 
Gezinsbond Adinkerke Rik Bervoet
Nieuwstraat 16
8660 Adinkerke
058-41 19 41
www.gezinsbond.be
Steven Vandenberghe
Veldstraat 35
8660 Adinkerke
058-31 37 61
0496-16 17 29
steven@cibusnv.be
Gezinsbond De Panne Norbert Becue
Duinenstraat 33
8660 De Panne
058-41 16 81
becue.norbert@scarlet.be
www.gezinsbond.be
Rosette Mus
Acacialaan 29
8630 Veurne
058-41 31 17
rosettemus@hotmail.com

IPA Westhoek Luc Haedens
Brouwersstraat 19/1
8660 De Panne
058-42 13 18
luchaedens@skynet.be
www.ipa.be
 
Koninklijke Toneelvereniging Kink Kank Hoorn Marc Hauspie
Egelantierlaan 11
8660 De Panne
0491-73 93 80
marc@hacon.be
www.kinkkankhoorn.be
Ellen Hoorne
Kerkstraat 27C bus 301
8620 Nieuwpoort
0495-46 66 18
hoorneellen@gmail.com

Koninklijke Harmonie Nu of Nooit Etienne Woestijn
Veurnestraat 89
8660 De Panne
058-41 20 14
 
KVLV Adinkerke Ludwine Depoorter
Kromfortstraat 25
8660 Adinkerke
058-41 19 22
Brigitte Wallays
Klokhofstraat 46
8660 Adinkerke
058-31 12 79
Markant Lutgarde Van Bladel
Zeelaan 34
8660 De Panne
058-41 24 33
Lutgarde.vanbladel@zakenkatoorluyssen.be
www.markantvzw.be
 
Orde van de Beren Louis Raymaekers
Brouwersstraat 1/1B4A
8660 De Panne
0497-42 85 06
louis.raymaekers@telenet.be
 
Panneboot P1 Eric Deflo
Kasteelwijk 62
8660 Adinkerke
058-41 29 46
eric.deflo@scarlet.be
 
Seaside Revisited Filip Catteeuw
De Pannelaan 33
8660 Adinkerke
058-41 14 05
0472-50 94 32
filip.catteeuw@gmail.com
 
VIVA-SVV De Panne - Adinkerke Fernande Vandooren
D. Boutslaan 7
8670 Koksijde
058-51 80 30
www.viva-svv.be
 
Vrienden van Hlohovec Eric Moerman
Smekaertstraat 25
8660 Adinkerke
058-41 14 48
eric_moerman@telenet.be
 

Contact

Cultuur

adres

Zeelaan 21
8660 De Panne

 

tel.
058-42 97 53
e-mail
cultuur@depanne.be
vcard
Digitaal visitekaartje

Openingstijden

Van maandag tot en met vrijdag van 09.00u tot 12.00u.

De dienst is gesloten op volgende dagen:

1 januari 2019
2 januari 2019: gesloten
21 april 2019
22 april 2019
1 mei 2019
30 mei 2019
9 juni 2019
10 juni 2019
11 juli 2019
21 juli 2019
15 augustus 2019
1 november 2019
2 november 2019
11 november 2019
15 november 2019
25 december 2019
26 december 2019