Gemeente De Panne

Etalagewedstrijd Eindejaar 2018 - 2019

etalage kijken

Traditioneel kleden heel wat Pannese handelaars hun etalages extra mooi aan voor de feestdagen. Samen met de kerstverlichting, de gezellige kerstmarkt én heel wat leuke activiteiten maakt dit van De Panne de plaats bij uitstek voor een gezellig dagje kerstshoppen.

Wil jij kans maken op de hoofdprijs van 100 euro aan cadeaucheques van De Panne? Stem dan op jouw favoriete etalage of versierde zaak op www.facebook.com/GemeenteDePanne. De etalagewedstrijd loopt van 15 december tot en met 6 januari 2019.

Ben jij handelaar en nog niet ingeschreven voor de wedstrijd? Neem dan voor 12 december contact op met de dienst Lokale Economie, 058-42 97 21, lokale.economie@depanne.be.

 

Meer info

DEELNEMENDE HANDELAARS:

1. Sportacus - Zeelaan 24 - www.sportacus.be 

2. Hoeve Paepehof - Veldstraat - www.123website.be/hoevepaepehof

3. Hotel aan Zee - Markt 6 - aanzeehotel.be

4. Coiffure Riant - A. Dumontlaan 6

5. Standaard Boekhandel - Zeelaan 134 - www2.standaardboekhandel.be

6. Apotheek Demaré - Zeelaan 75

7. Caractère - Duinkerkelaan 1 - www.caracteredepanne.be

8. Bakkerij De Westhoek - Duinkerkelaan 69 - users.skynet.be/bakkerijdewesthoek

9. Huis Vienne - Stationsstraat 27 - www.huisvienne.net

10. Schoenmakerij Jonas - Zeelaan 48 - schoenmakerij-jonas.business.site

11. New Miro - Zeedijk 107

12. De Korenblomme - Kasteelstraat 29 - www.dekorenblomme.be

13. Broodjeshuis Dubois - De Pannelaan 72 - www.broodjeshuis.be

14. T&A Electronics/Keukens - Zeelaan 60 - www.t-a.be

15. Bakkerij D'Licious - Markt 18

16. 'T Fermetje - Bortierlaan 9

17. Actua - Zeelaan 18

18. Bloemen Destoop - Zeelaan 24 - bloemendestoop.floralshop.be

19. North Sea - Zeelaan 138 - www.northsea.be

20. North Sea Shoes - Zeelaan 141- www.northsea.be

21. North Sea Fashion - Zeelaan 119 - www.northsea.be

22. Toyland - Zeelaan 121 - www.toyland.be

23. Boetiek Ariël - Zeelaan 124 - arieldepanne.weebly.com

24. Decoratie Demuysere - Zeelaan 122 - www.demuysere.com

25. 't drukkerytje - Zeelaan 56 - tdrukkerytje.be

26. Au coeur du chocolat - Zeelaan 157 - www.aucoeurduchocolat.be

27. Boetiek Zenith - Zeelaan 92

28. Bistro Der Alpen - Nieuwpoortlaan 15

29. La Coupole - Nieuwpoortlaan 9 - www.la-coupole.be

30. Bakkerij Op den Dijk - Dijk 20

31. Huis Taecke - Zeelaan 38 - www.taecke.be

32. Lingerie Zazou - Zeelaan 63 - www.lingeriezazou.be

Contact

Lokale Economie

adres

Zeelaan 21
8660 De Panne

 

tel.
058-42 97 21
e-mail
lokale.economie@depanne.be
vcard
Digitaal visitekaartje

Openingstijden

Van maandag tot en met vrijdag van 09.00u tot 12.00u.

De dienst is gesloten op volgende dagen:

1 januari 2019
2 januari 2019: gesloten
21 april 2019
22 april 2019
1 mei 2019
30 mei 2019
9 juni 2019
10 juni 2019
11 juli 2019
21 juli 2019
15 augustus 2019
1 november 2019
2 november 2019
11 november 2019
15 november 2019
25 december 2019
26 december 2019