Gemeente De Panne

Sportclubs

Sportclubs

Wil je graag een sportvereniging oprichten in De Panne, neem dan zeker contact op met de dienst Sport.

In deze brochure vind je een mooi overzicht van de sportmogelijkheden in De Panne.

Onder de folder vind je het overzicht van de erkende sportclubs in De Panne en Adinkerke.

 

Sporttak

Naam club

Voorzitter

Secretaris 

Acro-Gym

Zeestern Immaculata vzw

Dirk Meheus
Zeelaan 198
8670 Koksijde
058-51 36 52
dirkmeheus@hotmail.com

Hilde Van Compernolle
Koninklijke Baan 28
8660 De Panne
058-41 15 79
zeestern@immaculatainstituut.be

Badminton

Westhoek Badminton

Peter Broucke
Driedistelweg 9
8660 De Panne
058-41 24 74
peter.broucke3@telenet.be

Dorine Veranneman
Landbouwersstraat 27
8660 De Panne
058-42 20 91
dveranneman@gmail.com

Basketbal

 

 

KBBC De Panne
(sinds 1955)

Alain Vaneetvelde
Vlasbekjesstraat 3  
8630 Veurne
0483-22 40 74
voorzitter@kbbcdepanne.be

Daisy Larmuseau
Parnassialaan 8
8660 De Panne
0486-25 62 55
secretaris@kbbcdepanne.be

Fitness

Mike's Gym vzw

Christophe De Breucker
Fazantenpad 9
8670 Koksijde
0475-71 13 02
mattevero@outlook.be

Charly Westerlinck
Willy Vandermeerenlaan 20
8660 De Panne
0477-03 60 48
westerlinckcharly@gmail.com

Boogschieten

Handbooggilde De Ware Vrienden

Stieven Huyghe
Kerkstraat 15
8690 Hoogstade
0473-55 33 92
info@stievenhuyghe.be

Freddy Vanoudendycke
Moeresteenweg 59
8660 Adinkerke
0499-71 22 99
freddypan@skynet.be

Hengelen

De Noordvissers

Frans Coutteau
St.-Elisabethlaan 75
8660 De Panne
058-41 49 59

Ronny Dejonghe
Dwarstraat 11
8660 Adinkerke
058-41 46 48 of 0479-75 25 63
dejongheronny@skynet.be

Judo

Judoclub De Panne

Iedereen kan 4 proeflessen nemen alvorens in te schrijven. Dit geldt niet alleen in de maand september, maar het ganse jaar.

Kurt Mariën
Mooie Bergstraat 6
8670 Oostduinkerke
058-51 13 26
info@hermashopping.be

Pascal Calcoen
Zonnebloemweg 5
8660 De Panne
0493-09 86 08
pascal.calcoen@telenet.be

Klimmen

Westcoast Lizards Climbing Team vzw

Olivier Cauwelier
Veurnestraat 301 bus 002
8660 De Panne
0476-91 00 42
westcoastlizards@gmail.com

Christoph Verriest
Dudenhofenlaan 200 bus 16
8620 Nieuwpoort
0477-29 16 96
secretariswcl@gmail.com

Motorrijden

Motoclub 't Motosiekeltje

Norbert Blanckaert
Dode Mannenstraat 2a
8630 Veurne
0473-78 94 99
norbert@mcdepanne.be

Freddy Vanoudendycke
Moeresteenweg 59
8660 Adinkerke
058-41 57 50 of 0499-71 22 99
freddy@mcdepanne.be

Mountainbike

MTB De Dunekeuntjes

Dieter Pollet
Achterveld 48  
8660 De Panne
dieter@dunekeuntjes.be

 

Frederic Smagghe
Duinenstraat 7
8660 De Panne
0495-59 23 65
fre@dunekeuntjes.be
info@dunekeuntjes.be

Padel

Padelclub Oosthoek De Panne

Ivan Claerhoudt
Visserslaan 32
8660 De Panne
0475-42 35 97
ivan.claerhoudt@gmail.com

Peter Vandenbulcke
H. Christiaenlaan 43
8670 Koksijde
0499-53 53 52
vdbp@mac.com

Petanque

Petanque Jeanne d'Arc

Barbieux Géry
Dynastielaan 38 G004
8660 De Panne
0476-40 00 78
jeannedarcdepanne@gmail.com

 Vandamme Luc
Ollevierlaan 55
8660 De Panne
0475-52 11 00
parvaco@live.be

Petanque

Petanque Club Bella Boy

Yvan Claerhoudt
Visserslaan 32
8660 De Panne
0475-42 35 97
ivan.claerhoudt@gmail.com

Gerda Winnock
Koninklijke Baan 36/201
8660 De Panne
0488-62 82 06
gerdawinnock@hotmail.com

Petanque

Petanque Den Oosthoek

 

Chantal Beeckaert
petanquedenoosthoek@gmail.com

 Tennis

TC L'Armorial

Bernard Van den Haute
Veldstraat 81 bus 6
8660 De Panne
0491-622 955
bvdhaute@gmail.com

Elien Lagatie
Klaproosstraat 21
8630 Veurne
0497-23 76 38
lagatieelien@hotmail.com

Voetbal

KWSA

Willy Liefhooghe
Krakeelpanne 6
8660 De Panne
willyliefhooghe@live.be

Jill Vynck
Meester Vlamyncklaan 16
8660 Adinkerke
0494-84 77 24
jillvynck@outlook.com


Voetbal

KRC De Panne

Alain Cuvelier
Meeuwenlaan 26
8660 De Panne

alain.cuvelier@telenet.be

Ruben Hoorne
Veurnestraat 289 bus 0201
8660 De Panne
0498-75 09 61
ruben_470@hotmail.com

Voetbal

FC Sportacus

Patrice Facon
Strandlaan 11
8670 Koksijde
058-52 46 94 of 0486-20 92 49
faconpat@telenet.be

Alain Desnock
Peerdehoek 38
8670 Oostduinkerke
0472-36 39 94
alain.desnock@telenet.be
fc.sportacus@gmail.com

 Voetbal

Veteranen Adinkerke

Pedro Ameloot
Tuinwijkstraat 45
8660 Adinkerke
0474-45 59 69
pedroameloot@hotmail.com

Stefaan Debruyne
Van Maldeghemstraat 24
8670 Koksijde
0478-39 49 03
stefbruyntje@gmail.com

Minivoetbal

Leffe Vrienden

Tempelaere Matthys
Moeresteenweg 106
8660 Adinkerke 
matthijs.tempelaere@gmail.com

Wesley Mestach
Grensarbeidersstraat 4
8660 Adinkerke
wesley.mestach@telenet.be

Zaalvoetbal

ZVC De Panne

Patrick Annys
IJslandstraat 5
8660 De Panne
0475-48 97 80
patrick.annys@telenet.be

Patrick Annys
IJslandstraat 5
8660 De Panne
0475-48 97 80
patrick.annys@telenet.be


Zaalvoetbal

ZVC Tropiflora

Björn Degraeuwe
A. Florizoonelaan 25
8660 Adinkerke
0474-84 06 02
bjorndegraeuwe@gmail.com

Freddy Thybaert
Meeuwenlaan 38
8660 De Panne
0486-12 54 03
freddy_thybaert@hotmail.com

Vogelpik (darts)

Hanna Boys

Georges Devacht
Moeresteenweg 134/1 
8660 Adinkerke
058-41 38 40
0487-22 40 92

georges.devacht@telenet.be

Roland Elias
Moeresteenweg 31
8660 Adinkerke
058-41 37 59
0496-17 39 28

Wielertoerisme

De Pannetrappers

Gabriël Janssens
Gebroeders Roosemontlaan 7   8660 De Panne
058-41 17 48

gabriëljanssens@telenet.be

Walter Bogaert
R. Lecomptestraat 12/2
8660 De Panne
050-31 46 22
wbog@hotmail.com

 
Wielertoerisme

Sint-Pieters wielertoeristen

Kurt Godderis
Dorpsstraat 8
8660 Adinkerke
058-41 15 55
info@vanhestesport.be

Bart Huyghe
Veldstraat 45/2
8660 Adinkerke
0471-71 39 46
huyghebaronbart@gmail.com

Surfen

Side Shore Surfers

Willem De Bevere
Marie-Joséstraat 84
8670 Koksijde
willemdebevere@yahoo.com

Jan Vercauteren
Westhoeklaan 23
8660 De Panne
jan@sideshoresurfers.be

Zeehengelen

Yachting Club De Panne vzw

Hans Lowagie
Woestijnstraat 7 
8660 Adinkerke
058-42 28 91
0491-22 90 95
hans.lowagie@hotmail.be

Jan Desiere
Cabourweg 1
8660 Adinkerke
058-41 23 33
0475-84 98 22
info@desiere.be

Volleybal

Schakelvolley

Jean-Pierre Janssens
Landbouwersstraat 9
8660 De Panne

058-42 17 89
jeanpierre.anita@skynet.be

 
Michael Mouton
schakelzonnestraal@gmail.com
 
Volleybal

De Morinen

Luc Bultheel
Ooststraat 33
8630 Veurne
058-31 15 04
luc.bultheel@skynet.be 

Bart Ver Elst
Driedistelweg 17
8660 De Panne
058-42 07 37
bart.ver.elst@telenet.be

 
Zeilwagenrijden

De Krab

Matthia Saubain
0498-64 72 25
matthia@zcdekrab.be

Brecht Gravensteyn
brecht@zcdekrab.be


Zeilwagenrijden

Royal Sand Yacht Club

Danny Saubain
Dageraadstraat 8
8670 Koksijde
voorzitter@rsyc.be

Freddy Compernolle
Prins Boudewijnstraat 11
8670 Oostduinkerke
0472-48 61 46
secretaris@rsyc.be

Contact

Sport

adres

Sporthal Den Oosthoek
Sportlaan 2
8660 De Panne

 

tel.
058-42 18 20
e-mail
sport@depanne.be
vcard
Digitaal visitekaartje

Openingstijden

Openingsuren dienst Sport
Maandag tot en met vrijdag van 09.00u tot 12.00u.

De dienst Sport is gesloten op volgende dagen:
maandag 22 april 2019 (Paasmaandag)
woensdag 1 mei 2019 (Dag van de Arbeid)
donderdag 30 mei 2019 (O.H. Hemelvaart)
maandag 10 juni 2019 (Pinkstermaandag)
donderdag 11 juli 2019 (Feest van de Vlaamse Gemeenschap)
donderdag 15 augustus 2019 ((O.L.V.-Tenhemelopneming)
vrijdag 1 november 2019 (Allerheiligen)
maandag 11 november 2018 (Wapenstilstand)
vrijdag 15 november 2018
woensdag 25 december 2019 (Kerstdag)
woensdag 1 januari 2020

Openingsuren klimzaal:

De klimzaal is enkel toegankelijk mits het voorleggen van het klimvaardigheidsbewijs KVB1.

maandag - vrijdag: 13.30u-23.00u
zaterdag: 09.00u-22.30u
zondag: 09.00u-18.00u

De klimzaal is gesloten op volgende dagen:
zondag 21 april 2019 (Pasen)
maandag 22 april 2019 (Paasmaandag)
woensdag 1 mei 2019 (Dag van de Arbeid)
donderdag 30 mei 2019 (O.H. Hemelvaart)
zondag 9 juni 2019 (Pinksteren)
maandag 10 juni 2019 (Pinkstermaandag)
vrijdag 1 november 2019 (Allerheiligen)
maandag 11 november 2018 (Wapenstilstand)
dinsdag 24 december 2019
woensdag 25 december 2019 (Kerstdag)
dinsdag 31 december 2019
woensdag 1 januari 2020